
Új korszak kezdődik a magyar tudományos életben. Megváltoztak a társadalmi viszonyok, megújultak a kormányzati kapcsolatok. Az Akadémia, az egyetemek és a kutatóintézetek viszonya átrendeződik, a rendszer keresi új, stabil állapotát. Ha világosan és őszintén beszélünk egymással, nagyon sokat tehetünk együtt a tudományért, Magyarországért. Pósfai Mihály, az MTA elnökének első videóüzenete a 20 ezer fős akadémiai köztestülethez.
A videó az alábbi képre, vagy IDE kattintva nyílik:


